Чугуївська районна рада Харківської області
Харківська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

розпорядження № 13 від 23.11.2023 року "Про введення в дію оновлених штампу та печатки районної ради"

Фото без опису

ЧУГУЇВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 23.11.2023 року                                                                                     № 13

 

Про введення в дію оновлених штампу та печатки районної ради

 

 

В зв’язку із змінами в структурі виконавчого апарату районної ради, змінами (перейменування) вулиць в м. Чугуєві та виготовленням оновлених кутового штампу установи та печатки структурного підрозділу – відділу організаційно-документального забезпечення та управління персоналом, відповідно до Положення про виконавчий апарат Чугуївської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 18.02.2022 року (ХIІІ сесія VIІІ скликання), Інструкції з діловодства в Чугуївській районній раді Харківської області, затвердженої розпорядженням голови районної ради за № 21 від 28 липня 2020 року, п. 3 ч. 1 розділу II Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України № 1000/5 від 18.06.2015 року, з метою не допущення безконтрольного використання печаток та штампів районної ради, керуючись ст.ст. 55, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Ввести з 24.11.2023 року в дію оновлені (згідно відтисків – додаток 1):

– кутовий штамп установи,

– печатку структурного підрозділу – "Чугуївська районна рада Харківської області Відділ організаційно-документального забезпечення та управління персоналом виконавчого апарату".

2. Зупинити використання з 24.11.2023 року старих (із написами, що не відповідають найменуванню поштової адреси, найменуванню структурного підрозділу) кутового штампу установи та печатки структурного підрозділу – "Чугуївська районна рада Харківської області Загальний відділ" (згідно відтисків  – додаток 2).

3. Покласти відповідальність за облік, зберігання та використання печаток і штампів районної ради на посадових осіб районної ради (згідно відтисків – додаток 3):

3.1. Керуючого  справами  виконавчого  апарату районної ради ШАЛІМОВА О.А.:

– печатка із зображенням малого герба України "Чугуївська районна рада Харківської області № 24288224" (1 шт.);

– кутовий штамп організації (1 шт.);

– штамп "Отримано" реєстраційний №" (1 шт.);

3.2. Начальника відділу організаційно-документального забезпечення та управління персоналом виконавчого апарату районної ради ЧИРВУ О.І.:

– печатка "Чугуївська районна рада Харківської області Відділ організаційно-документального забезпечення та управління персоналом виконавчого апарату" (1 шт.).

3.3. Начальника відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого апарату, головного бухгалтера районної ради ЧОЛОМБИТЬКО Г.І.:

– штамп "Чугуївська районна рада 24288224" (1 шт.);

– штамп "Сплачено" (1 шт.).

4. У випадках тимчасової відсутності (відпустка, лікарняний, відрядження, тощо) особи, на яку покладена відповідальність за облік, зберігання та використання печаток і штампів районної ради, застосовується такий порядок тимчасового закріплення відповідальності: керуючий справами виконавчого апарату районної ради ШАЛІМОВ О.А. – начальник відділу організаційно-документального забезпечення та управління персоналом виконавчого апарату районної ради ЧИРВА О.І. – начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого апарату, головний бухгалтер районної ради ЧОЛОМБИТЬКО Г.І. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради ШАЛІМОВ О.А.

5.  Особам, які вказані в пункті 3 даного розпорядження, забезпечити облік, зберігання та використання печаток і штампів районної ради відповідно до вимог чинного законодавства України та Інструкції з діловодства в районній раді.

6. Створити комісію виконавчого апарату районної ради щодо перевірки наявності, зберігання та використання печаток і штампів та затвердити її персональний склад в кількості 3 чоловік (додаток 4).

7. Комісії виконавчого апарату районної ради щодо перевірки наявності, зберігання та використання печаток і штампів:

7.1. щорічно в січні поточного року здійснювати перевірку, про що складається відповідний акт;

7.2. в разі виявлення порушень в обліку, зберіганні та використанні печаток і штампів провести службове розслідування, про що складається окремий акт, та довести результати до відома голови районної ради.

8. Керуючому  справами  виконавчого  апарату  районної  ради  ШАЛІМОВУ О.А. забезпечити знищення печаток та штампів районної ради (згідно відтисків – додаток 5):

– старого кутового штампу установи (із написами, що не відповідають найменуванню поштової адреси) – 1 шт.;

– старої печатки структурного підрозділу – "Чугуївська районна рада Харківської області Загальний відділ" (із написами, що не відповідають найменуванню структурного підрозділу) – 1 шт.;

– штампу "Копія "вірна" – 1 шт.;

– штамп "Чугуївська районна рада вул. К. Лібкнехта, буд. 29, м. Чугуїв, Чугуївський район, Харківська область 63503" – 1 шт.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                     Ірина ПОСТНІКОВА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь