Чугуївська районна рада Харківської області
Харківська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення Чугуївської районної ради VІІІ скликання від 28.11.2023 року "Про внесення змін до рішення Чугуївської районної ради від 15 грудня 2022 року "Про районний бюджет Чугуївського району на 2023 рік" та додатків до нього"

Фото без опису

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХX сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 листопада 2023 року

Про внесення змін до рішення Чугуївської районної ради
від 15 грудня 2022 року «Про районний бюджет
Чугуївського району на 2023 рік» та додатків до нього
 
(2032620000)  

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про правовий режим воєнного стану» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2023 рік:

доходи районного бюджету у сумі 6655900 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 5337400 гривень, специального фонду  районного бюджету – 1318500 гривень  згідно з  додатком 1 до цього рішення;

видатки районного бюджету у сумі 6812900 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 5433400 гривень, специального фонду  районного бюджету 1379500 гривень  згідно з  додатком  2  до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 128 гривень, що становить 0,01 % видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;

установити дефіцит загального фонду районного бюджету у сумі 96000 гривень згідно з додатком 5;

установити  дефіцит  спеціального  фонду  районного  бюджету  у  сумі  61000 гривень  згідно з додатком 5.

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів районного бюджету на 2023 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2023 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64¹  Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 та 101 Бюджетного кодексу України.             

4. Затвердити на 2023 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2023 році у сумі 5528000 гривень згідно з додатком 4 до цього рішення.

6. Визначити на 2023 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками районного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

7. Дозволити відділу фінансів районної військової адміністрації здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів  районного бюджету на депозитах із подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, за умови погодження з постійною комісією Чугуївської районної ради з питань бюджету відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Чугуївській районній військовій адміністрації Харківської області в особі начальника відділу фінансів районної військової адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів загального фонду районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду та його керівнику – на підписання відповідних договорів.

9. Головним розпорядникам коштів районного бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

9.1. Затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням, керуючись наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами.

9.2. Здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.

9.3. Забезпечити доступність інформації про бюджет у спосіб та у термін, визначені бюджетним законодавством.

9.4. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів районного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати,  а  також за спожиті комунальні послуги, електричну та теплову енергію, природний газ та інші енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними із функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

10. Забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі.

11. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

12. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, надати право Чугуївській районній військовій адміністрації Харківської області в особі начальника відділу фінансів районної військової адміністрації коригувати розпис районного бюджету за напрямами видатків головних розпорядників коштів районного бюджету за кодами програмної класифікації видатків у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами), від 20 вересня 2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», від 09 червня 2022 року № 163 «Про внесення змін до довідника місцевих бюджетів» та листа Міністерства фінансів України від 14 червня 2022 року № 05120-08-6/12381 за умови погодження з постійною комісією Чугуївської районної ради з питань бюджету з наступним внесенням змін до рішення районної ради про районний бюджет.

13. Відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України надати право Чугуївській районній військовій адміністрації Харківської області здійснювати протягом 2023 року перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету місцевому бюджету району у період між сесіями Чугуївської районної ради, за умови погодження з постійною комісією Чугуївської районної ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення районної ради про районний бюджет.

14Це рішення набирає чинності з 01 січня 2023 року.

15Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Оприлюднення рішення відповідно до вимог статті 28 Бюджетного кодексу України забезпечити виконавчому апарату Чугуївської районної ради.

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Тімофєєва Т.В.).

 

Голова районної ради                                                      Ірина Постнікова

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь