05 грудня – міжнародний день волонтерів
Дорогі волонтери та небайдужі люди!
Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтерів!
Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.
Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.
Бажаю вам оптимізму, здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!
Голова районної ради Ірина ПОСТНІКОВА