20 жовтня відзначають професійне свято працівники статистики
Шановні працівники статистики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.
На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати, правильно узагальнювати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваша праця вже давно не є просто технічною, а творчою та високоінтелектуальною, Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.
Від імені депутатів Чугуївської районної ради, себе особисто, бажаю Вам, шановні працівники статистики, щастя, здоров'я, добробуту та подальших успіхів у виконанні покладених на Вас завдань, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.
Голова районної ради Ірина ПОСТНІКОВА