Чугуївська районна рада Харківської області
Харківська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт про виконання Плану роботи Чугуївської районної ради на 2023 рік

ЗВІТ

про виконання Плану роботи Чугуївської районної ради на 2023 рік

 

Порядок діяльності Чугуївської районної ради та її виконавчого апарату визначається Конституцією України, Законами України, діючими законодавчими актами, Регламентом та Планом роботи Чугуївської районної ради.

Робота районної ради у 2023 році була спрямована на подальший розвиток основних засад місцевого самоврядування, вжиття заходів з підготовки проектів і прийняття рішень, що стосуються забезпечення життєдіяльності району, економічного, соціально-культурного розвитку, ефективного використання майна спільної власності територіальних громад району.

У 2023 році проведено 7 пленарних засідань та 7 спільних засідань постійних комісій районної ради, на яких розглянуто по 70 питань, з них:

Затвердження районних програм – 7;

Виконання районних програм – 10;

Внесення змін до районних програм – 4;

Заслуховування ходу виконання районних програм – 1;

Кадрові питання – 4;

Затвердження та внесення змін до бюджету – 9;

Питання комунальної власності – 9;

Присвоєння звання Почесний громадянин Чугуївського району – 8;

Інші питання - 18

План роботи районної ради на 2023 рік затверджено рішенням районної ради від 15.12.2022 року (ХІV сесія VІІІ скликання).

План було сформовано на основі пропозицій голови районної ради. постійних комісій районної ради, депутатів районної ради та Чугуївської районної військової (державної) адміністрації.

План Чугуївської районної ради на 2023 рік складається з 6 розділів: Розділ І. Питання для розгляду на пленарних засіданнях районної ради;

Розділ ІІ. Питання для розгляду на сесіях районної ради в порядку контролю;

Розділ ІІІ. Питання для розгляду на засіданнях постійних комісій;

Розділ ІV. Організаційно – методична робота, навчання;

Розділ V. Планування районної ради з підготовки проектів регуляторних актів;

Розділ VI. Заходи щодо запобігання та протидії корупції.

Аналіз виконання заходів передбачених розділами I-ІІІ Плану показує, що не всі питання були розглянуті на засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях ради у 2023 році:

За пропозицією Чугуївської районної військової (державної) адміністрації та на підставі відповідного рішення районної ради питання «Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів у Чугуївському районі на 2024 рік» було виключено з Плану роботи.

Заходи передбачені у розділі ІV Плану роботи в цілому виконані.

Голова районної ради протягом 2023 року постійно брала участь в роботі Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Української Асоціації районних та обласних рад.

У звітному періоді виконавчий апарат районної ради здійснював організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради, підготовку проведення пленарних засідань районної ради, засідань постійних комісій, урочистих заходів, контроль за виконанням рішень, прийнятих радою.

Працівники виконавчого апарату в цілому на задовільному рівні забезпечували взаємодію з органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, керівниками комунальних підприємств, установ, закладів, брали участь у районних заходах, семінарах-нарадах з селищними, міськими головами та секретарями селищних, міських рад.

Голова та працівники виконавчого апарату районної ради здійснювали у поточному році особистий прийом громадян.

Недолік – не проводились семінари з депутатами районної ради.

До V розділу Плану роботи на 2023 рік були включені наступні питання:

- Рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок здійснення майнових операцій з об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району в новій редакції»

- Затвердження Методики і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району в новій редакції.

Розгляд зазначених питань на пленарних засіданнях районної ради у 2023 році не проводився.

У відповідності до вимог чинного законодавства України фактично всі об'єкти та суб'єкти (комунальні установи, підприємства) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району були передані до комунальної власності територіальних громад. Стосовно Комунального підприємства "Спорт для всіх" та Комунальної установи по забезпеченню діяльністю з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району прийняті рішення про ліквідацію.

На теперішній час у спільній власності залишилось 6 об'єктів (нерухоме майно) та 5 суб’єктів (2 з яких перебувають у стадії припинення)

За таких умов розроблення проектів Положення про порядок здійснення майнових операцій з об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чугуївського району та Методики і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чугуївського району на даному етапі визнано недоцільним.

Заходи передбачені у розділі VI Плану роботи в цілому виконані.

Протягом грудня 2023 року депутатам районної ради (за їх проханням) була надана методична та практична допомога у заповненні е-декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Інформації щодо корупційних правопорушень з боку депутатів районної ради та працівників виконавчого апарату у 2023 році до районної ради не надходило.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», на офіційному веб-сайті районної ради, висвітлюється діяльність районної ради, оприлюднюються проекти рішень та рішення районної ради, протоколи пленарних засідань, підсумки поіменного голосування, розміщуються інші матеріали, передбачені законодавством України та інформація актуальна для мешканців району.

 

 

Голова районної ради                                    Ірина Постнікова

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь