Чугуївська районна рада Харківської області
Харківська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

додаток до рішення Чугуївської районної ради VІІІ скликання від 06.06.2024 року

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання Програми фінансового забезпечення функціонування Чугуївської районної державної (військової) адміністрації Харківської області для реалізації повноважень, делегованих їй Чугуївською районною радою, на 2023 рік, затвердженої рішенням районної ради від 16.03.2023 року (із змінами)

 

Програма фінансового забезпечення функціонування Чугуївської районної державної (військової) адміністрації Харківської області для реалізації повноважень, делегованих їй Чугуївською районною радою, на 2023 рік, затверджена рішенням районної ради від 16.03.2023 року та була розроблена у відповідності до статті 119 Конституції України, Бюджетного кодексу України, статей 14, 19, 29, 34, 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Взаємовідносини між Чугуївською районною державною адміністрацією Харківської області та Чугуївською районною радою базуються на виконанні делегованих повноважень та контролі за їх здійсненням.

Фінансування видатків державного бюджету для реалізації Чугуївською районною державною адміністрацією Харківської області повноважень, делегованих їй Чугуївською районною радою, не передбачено.

Передача місцевим державним адміністраціям повноважень інших органів супроводжується передачею їм відповідних фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для здійснення цих повноважень.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, які передбачаються для виконання Програми, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України. Головним розпорядником та одержувачем коштів районного бюджету на виконання Програми є Чугуївська районна державна (військова) адміністрація Харківської області.

Загальний обсяг фінансових ресурсів по Програмі фінансового забезпечення функціонування Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області для реалізації повноважень, делегованих їй Чугуївською районної радою, на 2023 рік було передбачено у сумі 960,0 тис. грн, з них:

предмети, матеріали, обладнання та інвентар (підписка на періодичні видання, виготовлення бланків, придбання канцелярських, господарських та будівельних товарів, паливно-мастильних матеріалів, гуми та інших запасних частин для службового автомобіля тощо) – 365,0 тис. грн;

придбання квітів, квіткових композицій, атрибутики, поліграфічної продукції та товарів (подарунки, медалі, пам’ятні знаки, значки тощо) для нагородження та вшанування (пошани) жителів району та відзначення пам’ятних дат тощо – 200,0 тис. грн;

поточний ремонт обладнання, інвентарю та будівель, технічне обслуговування обладнання тощо – 195,0 тис. грн;

послуги щодо заправки та ремонту картриджів, послуги з доставки періодичних видань, перепліт документів, транспортне обслуговування, послуги за супроводження програмного забезпечення тощо – 100,0 тис. грн.

Виділено та витрачено у 2023 році 682,5 тис. грн, з них:

- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю (підписка на періодичні видання; виготовлення бланків; придбання канцтоварів, миючих та дезінфікуючих засобів; придбання пально-мастильних матеріалів; запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту; облаштування тимчасових пунктів обігріву тощо) 328,5 тис. грн, з них:

придбання предметів, обладнання та інвентарю (канцтовари та калькулятори) – 29,8 тис. грн;

придбання палива – 97,9 тис. грн;

придбання запчастин та матеріалів для поточного ремонту автомобільного транспорту – 49,9 тис. грн;

придбання миючих та дезінфікуючих засобів, інших господарчих товарів – 20,9 тис. грн;

придбання матеріалів та запасних частин для поточного ремонту комп’ютерної та організаційної техніки – 40,0 тис. грн;

придбання будівельних матеріалів для підготовки об’єкту до опалювального сезону, поточний ремонт частини підвального приміщення за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 29 (будівельні матеріали, металоконструкції) – 90,0 тис. грн.

- придбання квітів, квіткових композицій, атрибутики, поліграфічної продукції для нагородження та вшанування (пошани) жителів району та відзначення пам’ятних дат, придбання нагрудних знаків та значків тощо – 10,0 тис. грн з них:

придбання квітів та квіткової композиції – 10,0 тис. грн.

- оплата за ремонтні роботи (підготовка об’єкта до опалювального сезону, поточний ремонт частини підвального приміщення за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 29) – 195,0 тис. грн.

- послуги щодо заправки та ремонту картриджів, послуги з доставки періодичних видань, перепліт документів, транспортне обслуговування, послуги за супроводження програмного забезпечення тощо – 149,0 тис. грн з них:

послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобільного транспорту – 49,0 тис. грн;

послуги щодо ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки – 100,0 тис. грн.

Програму фінансового забезпечення функціонування Чугуївської районної державної (військової) адміністрації Харківської області для реалізації повноважень, делегованих їй Чугуївською районною радою, на 2023 рік, затвердженої рішенням районної ради від 16.03.2023 року (із змінами), пропонуємо зняти з контролю як таку, що виконана.

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та господарського забезпечення апарату

районної військової адміністрації–

головний бухгалтер                                              Марія ЖУГА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь